Folytatódik a tisztogatás.

A 24.hu több forrásból is úgy tudja, Hegedűs Zsolt felmentette az Országos Mentőszolgálat főigazgatóját, Csató Gábort. A hírről Kunetz Zsombor orvos is beszámolt, és Győrfi Pál is megerősítette.

Kunetz az alábbiakat írta:

„A NER egyik legszervilisebb vezetőjét ma végre kirúgták! Csató Gábor az Országos Mentőszolgálatnak többé nem a főigazgatója. Mondjuk soha nem is kellett volna, hogy az legyen. A vezetése alatt érte el a Mentőszolgálat a mélypontját, dacára a naponta tucatnyi felrendelt vidéki mentőautóknak az újraélesztéshez sem értek ki az esetek 90 százalékában Budapesten 15 percen belül.

Dr. Constantinovits Miklós látja el megbízott kinevezettként a főigazgatói feladatokat, amíg a főigazgatói pályázat kiírásra és elbírálásra nem kerül”

(24.hu nyomán)