Tovább dagad a botrány.

Orbán Viktor Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön, hogy

támogatja az állami intézményvezetők melletti újabb szimpátiatüntetést,

amely Sulyok Tamás ügyét is érinti.

„Én is támogatom. Mindennek van határa”

– írta a volt miniszterelnök.

A második „Ne féljetek” elnevezésű demonstrációt a Szent György térre szervezik, délután 16 órás kezdettel.

Legutóbb május 10-re szerveztek tüntetést a Sándor-palota elé, miután Magyar Péter miniszterelnök lemondásra szólította fel az állami intézményvezetőket. A szervezők szerint fontos az alkotmányos ellensúlyok megőrzése, ezért virágokkal fejezték