Hajdú-Bihar Vármegyei Kormányhivatal
Vizsgálat a kínai akkugyárban – 150–200 fős leépítésekre derül fény
A megyei kormányhivatal a napokban indított munkaügyi vizsgálatot és foglalkozás-felügyeleti ellenőrzést a CATL Debreceni akkugyárban, miután a vállalat 150–200 magyar dolgozót bocsátott el, állítólag kínai szakemberek betanítása céljából.
Mit művel a Fidesz? Botrányos választ küldtek az akkumulátorgyár ellen tiltakozó debrecenieknek
Sokatmondó. Megkapta az engedélyt a Debrecen mellett építendő második akkumulátorgyár, az Eve Power. A beruházást előkészítő tereprendezésre és mélyalapozásra kapott zöld utat…

Valódi Hírek